Plaukai atspindi mūsų asmenybę ir gyvenimo būdą, todėl nenuostabu, kad blogų plaukų diena gali tapti tikru košmaru.

MOÉRIE – tai 77 mineralus, 18 amino rūgščių bei vitaminų turinčios plaukų priežiūros priemonės, pagamintos tik iš ekologiškų ar natūralios kilmės ingredientų.Sukurti pasirūpinti tavo plaukais ir kūno oda, Moérie produktai gausūs fulvo mineralų, kurie minkština plaukus, padeda jiems augti ir prisotina veikliosiomis medžiagomis.

Kam ieškoti to, kas jau išrasta ir subalansuota pačios gamtos? Moérie beliko tai tik supakuoti.

Nebeieškokite – dabar Jūsų plaukais rūpinsis Moérie.
MOKSLO IR GROŽIO SINERGIJA

Už tavo plaukų gyvybingumą, sveiką išvaizdą, blizgesį ir tvirtumą atsakinga pagrindinė jų medžiaga keratinas, kuris įsiskverbia į plaukų struktūrą bei padengia plauką apsauginiu sluoksniu.

Tarša, hormonų pusiausvyros kaita, stresas ir daugybė kitų priežasčių gali sulėtinti keratino gamybą. Rezultatas - ploni, lūžinėjantys, praradę žvilgesį plaukai.

Fulvo mineralai – natūraliai gamtoje iš uolienų susidaręs mineralų kompleksas, pernešantis maistingąsias medžiagas, vitaminus, amino rūgštis į galvos odą, folikulus bei nervus ir skatinantis keratino tiekimą. Fulvo mineralai apsaugo bei atstato plaukų struktūrą, užtikrina optimalų odos pH ir padeda keratinui patekti į plauko svogūnėlį.

Vis daugiau pasaulio mokslininkų bei gydytojų pripažįsta išskirtines šių mineralų galimybes. Įrodyta, kad jie padeda palaikyti ląstelių gyvybingumą.

Pirminiai tyrimai rodo, kad fulvo mineralai yra nepakeičiami fermentų ir hormonų gamyboje. Tai natūralūs antioksidantai, lėtinantys senėjimo procesą ir stiprinantys imuninę sistemą. Taip pat šie mineralai aptinka organizme esančius sunkiuosius metalus bei toksinus ir juos pašalina bei padeda organizmui įsisavinti vitaminus ir naudingas maistines medžiagas.
MES DIDŽIUOJAMĖS GALĖDAMI TAU PASIŪLYTI MŪSŲ PROFESIONALŲ SUKURTĄ PLAUKŲ PRIEŽIŪROS LINIJĄ - MOÉRIE
Turėk sveikus ir gražius plaukus jau šiandien!
Turite klausimų? Susisiekite!

Dažniausiai atsakome per 1 darbo dieną. Jei manai, kad žinutės negavome, ar turi skubų klausimą - susisiek su mumis Facebook žinute.

Turite klausimų? Susisiekite!

MŪSŲ BIURAI:
Moerie Beauty, Inc
2035 Sunset Lake Road
Suite B-2 Newark, 19702,
New Castle, JAV
Email: info@moerie.com
Moerie Beauty Lietuva,
B Company,
UAB Paneriu g. 43
Vilnius, Lietuva
Email: info@moerie.com
Moerie Beauty UK,
Level 3,
207 Regent Street W1B 3HH
LONDON, GB
Email: info@moerie.com
Produkciją siunčiame iš mūsų sandėlių Lietuvoje, JAV ir Didžiojoje Britanijoje